Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Кімната Гретхен

25 вересня 2020, 19:00, п’ятниця
Відміна заходу
минула подія

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛУ необхідно звернутися в МахноПАБ!
 
Кімната Гретхен - флагмани дніпровської музичної інді-сцени.
Повертаються на концертні майданчики з новим альбомом "Теорія Неймовірності" та підсиленим живим складом у форматі рок-шоу.
За майже 10 років існування Кімната Гретхен зіграли на сценах фестивалів в Україні та Польщі, а також дали концерти у 4-х європейських країнах. Видали 4 альбоми, експериментували з музичними жанрами та звучанням, писали пісні для кіно, знімались у серіалах. Попри мультиформатність, відмінністю творчості гурту лишаються небанальні тексти, помножені на суміш пост-гранжу та електроніки.
Кімната Гретхен грають на українському Сході для військових і цивільних, підтримують українську армію та волонтерський рух. Співпрацюють з благодійними фондами та зоозахисними організаціями. Музиканти переконані, що метафізична світла Сила присутня в кожному, але місія рок-джедаїв - примножувати і поширювати світло у всіх можливих формах.
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Кімната Гретхен відбудеться 25 вересня 2020, 19:00, п’ятниця в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма