Кіноконцерт «Фантазия»

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:10
Бронь На касу
48
годин
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

 

 

Концерт перенесено з 10.01.19 19:00 на 19.01.19 15:00.

Всі куплені квитки залишаються дійсними.

Дорогі друзі!
 
Прищепити смак дітям до класичної музики, звичайно ж найлегше через мультфільми!
 
Тому запрошуємо всіх 10 січня на КІНОМУЛЬТКОНЦЕРТ «ФАНТАЗІЯ»!
 
Ви побачите цікаві анімаційні короткометражні мультфільми в супроводі симфонічної музики у виконанні струнного квартету С. Глинської! Цей концерт буде цікавий як дітям, так і дорослим!
 
Що ж вас чекає на концерті? В першу чергу, це зустріч зі справжньою, живою класичною музикою, натхненням, свободою для фантазій, дитячих мрій і творчості. Можливо, в когось з них саме на концерті прокинеться його власний геній ... В програму кіноконцерту увійшли відомі хіти класики «VIVALDI», «PALLADIO», «BACH» і багато інших!
 
Цей вечір подарує вам і вашим дітям незабутню подорож у світ музики і фантазій! До зустрічі, друзі!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Кіноконцерт «Фантазия» відбудеться 19 січня 2019, 15:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+