Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"Кицін Дім"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Музика - С. Бедусенко
 
«КИЦІН ДІМ»
 
Мюзикл для дітей
 
лібрето за однойменною казкою С. Маршака
 
Режисер - Ж. Чепела
 
Художник - Н. Коцар
 
Хореографія - В. Ніколаєва
 
Усім відома з дитинства казка "Кицін Дім" одна з кращих для первого Знайомство найменших глядачів з театром. Наша казка про ті, як важліво мати справжніх друзів и Ніколи НЕ відмовляті в допомозі тому, хто ее потребує. Аджея, як відомо, друзі пізнаються в біді.
 
«Наша казка це Справжній класичний мюзикл за всіма законами жанру. Перед оперним солістамі та артистами хору були поставлені СКЛАДНІ завдання смороду не просто співають, смороду дуже много Танцюють роблять СКЛАДНІ хореографічні елементи та ПІДТРИМКИ. Такоже важліва драматична складових образів, тому что наші артисти втілюють образи тварин. А для дітей дуже важліво Передат характери Кішкі, Півня, Козі та інш. ", - так говорити про вистави режисер Жанна Чепела.
 
Прем'єра відбулася 25 грудня 2018р

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"Кицін Дім" відбудеться 27 квітня 2019, 12:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма