Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Уютное вечернее шоу «Клуб шоуменов»

11 травня 2018, 18:30, п’ятниця
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

11 мая

Клуб шоуменов

Уютное вечернее шоу.


В тихом и красивом арт-ресторане «Соул Тайм», в самом центре Днепра, стартует новый проект. Четверо популярных харизматичных шоумена объединились, чтобы добавить в вашу жизнь немного шоу.

Их называют «Охотники за улыбками». Иногда «сексуальными» охотниками…

Кто эти инкогнито? Мы точно знаем, что один из них участвовал в «Х-Факторе», другой - в «Комик на миллион», третий - в «Рассмеши комика», а четвертый - ведет самый смешной проект на городском ТВ.

В этот вечер они задействуют максимум средств для того, чтобы вы смеялись.

Юмор. Пародии. Стендап. Розыгрыши. Танцы. Песни. И все это в самый неожиданный момент. Мощный спринт на выносливость для вашей системы жизнерадостности. Готовы?

Меньше слов – больше дела! Бронируйте места прямо сейчас. Количество мест ограничено.

P.S. В стоимость билета входит кофе/чай.

Место: ресторан «Soul Time», ул. Гоголя, 20-А

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Уютное вечернее шоу «Клуб шоуменов» відбудеться 11 травня 2018, 18:30, п’ятниця в Ресторан «Soul Time». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.