Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Комедія "Кохання на 4-х"

29 березня 2020, 19:00, неділя
Інформація уточнюється
минула подія

Про подію

Почуття закоханості, яке кружить голову і приємно лоскоче в животі, знайоме всім. Знайомі і важкі очікування побачень, і довгі погляди, і випадкові дотики... Так, всім знайомі ці відчуття, але куди в такій ситуації діти чоловіка?
 
У дотепній комедії "Любов на чотирьох" героїня закохується і пропонує влаштувати чоловікові шлюб на трьох. Не кожна набереться сміливості на таке, і це тільки початок... Чим все закінчиться ви дізнаєтеся в "Менорі" 29 березня о 19:00.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Комедія "Кохання на 4-х" відбудеться 29 березня 2020, 19:00, неділя в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+