Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Симфонічний концерт

У продажу залишилось 60 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 150 грн
Бронь На касу
24
години

Про подію

 
У програмі Дмитро ШОСТАКОВИЧ Симфонія №6
 
Людвіг ван БЕТХОВЕН Концерт для скрипки D-dur op.61
 
Соліст Марко КОМОНЬКО/скрипка-Заслужений артист України 
 
Виконавці Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії
 
Художній керівник/Головний диригент Айдар ТОРИБАЄВ
 
Шоста симфонія Дмитра ШОСТАКОВИЧА отримала визнання не одразу. Багато що в ній здалося дивним.
І те,що вона складається з 3-х частин, і те, що перша частина - повільна і сувора - зовсім не схожа на бурхливі AIIEGRO класичних симфоній.
 
Час допоміг усвідомити значення цієї сміливої концепції. Композитор об'єднує в одному творі образи нестерпної скорботи, розгулу злих сил і кипучої веселості. Спочатку здається, що автор поєднав те, що неможливо поєднати. Але саме це - і є життя!
 
Єдиний у Людвіга ван БЕТХОВЕНА Концерт для скрипки з оркестром належить до числа найскладніших творів скрипкового репертуару. Справа не стільки в технічних складностях, скільки в глибині змісту, яка потребує високої виконавчої зрілості.
 
Це досить дивно, але прем'єра концерту не була успішною, і концерт було забуто на декілька десятиліть.
 
Лише у 1844 році твір було з великим успіхом виконано тоді ще 12-річним Йозефом Іоахімом з оркестром Королівського філармонічного товариства під керівництвом Фелікса Мендельсона.
 
З того часу Концерт став одним з найпопулярніших в своєму жанрі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Симфонічний концерт відбудеться 5 грудня 2021, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма