Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

80 років академічному симфонічному оркестру

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Концерт до 80-річчя Дніпропетровського Академічного симфонічного оркестру
 
У програмі: Дж.Гершвіна Рапсодія "Поргі і Бесс» Дж. Енеску «Румунська рапсодія» №2 Рахманінов Рапсодія на тему Паганіні
 
Соліст В'ячеслав Грязнов (фортепіано)
 
Диригент - Заслужений діяч мистецтв України Наталія Пономарчук
 
На честь свята оркестру кожному в подарунок келих шампанського
 
Обов'язковий дрес-код
 
Презентується фотовиставка Орлянською Дар'ї
 
Наталія Пономарчук - входить в число найбільш затребуваних оркестрових диригентів в Україні. З 2003 року вона є художнім
керівником і головним диригентом Дніпропетровського академічного симфонічного оркестру. Наталія Пономарчук також виступала в якості
диригента на Міжнародних фестивалях, що проходять в Україні, зокрема, таких як «Київ М'юзік Фест», Київські літні музичні вечори, «Музика молодості», «Контрасти», тощо. Євген Станкович, один з найвидатніших сучасних українських композиторів, написав про неї: «незважаючи на досить молодий вік вона вже досягла рівня першокласного світового оркестрового диригента». Високі професійні якості і широкий репертуар принесли Наталії Пономарчук звання Заслуженого артиста України (2001). Вона є лауреатом Національного конкурсу диригентів ім. С. Турчака (г .. Київ, 1998).
 
В якості гостьового диригента в рамках гастрольних турне по Європі Наталія Пономарчук виступала в таких концертних залах, як Театро Реал, аудиторія Насиональ, Театро Зорзуела (Мадрид, Іспанія), Палац Музики Каталонії (Барселона, Іспанія), Театро Колонь (Корунья, Іспанія), палац мистецтв Королеви Софії (Валенсія, Іспанія), Конференц Центр і Концерт-хол (Більбао, Іспанія), Курсаал (Сан-Себастьян, Іспанія), аудиторія де Галіція (Сантьяго, Іспанія), Театро Монументаль (Лісабон, Португалія), Каса да мусик (Порту, Португалія), Сала Верді консерва орії (М Ілан, Італія), Конгрес-хол (Варшава, Польща), Мегарон (Греція), Симфонічний оркестр Тіранський радіо (Албанія).
 
В'ячеслав Грязнов - піаніст і композитор, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, одним з останніх став New York Concert Artists Worldwide Debut audition (2016), перемога на якому дала музикантові можливість зіграти сольні концерти в залі Берлінської філармонії, Карнегі в Нью-Йорку, а також записати компакт-диск під лейблом Steinway Sons.
 
Піаніст виступає сольно і з симфонічними оркестрами в багатьох країнах Європи, СНД, Африки, в Грузії, Японії, США, Китаї, Австралії і в багатьох містах Росії. Музикант брав участь в міжнародних фестивалях: «Кремль музичний» і «Арт-листопад» в Москві, фестивалях в Швейцарії, Франції, Японії, Литві та інших країнах. Протягом довгого часу В'ячеслав Грязнов є учасником програми «Зірки XXI століття», що
проводиться Московської філармонією при підтримці Міністерства культури Російської Федерації і спрямованої на просування молодих талановитих російських музикантів в регіонах Росії.
 
Активну концертну діяльність В'ячеслав Грязнов поєднує з композиторської творчістю - створенням обробок шедеврів оперної, балетної, оркестрової, камерної музики, творів для органу і романсів, - і вже знайшов репутацію одного з наймолодших авторів в цій області. Їм зроблені транскрипції творів М. Глінки, А. Бородіна, П. Чайковського, С. Рахманінова, І. Стравінського, А. Свиридова, Ф. Куперена, І. С. Баха, Ж. Бізе, Г. Малера, К. Дебюссі, М.Равеля, Дж.Гершвіна, Л.Бернстайн, А.П'яццолли для фортепіано
соло, фортепіанних ансамблів, двох фортепіано і хору, фортепіано та оркестру і різних камерних ансамблів,
а також каденції до фортепіанним концертам Гайдна і В. А. Моцарта.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

80 років академічному симфонічному оркестру відбудеться 24 квітня 2019, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+