Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт дружби

30 травня 2021, 19:00, неділя
Перейти до вибору квитків

Про подію

Концерт «Діалог дружби» - це діалог великих композиторів і великих виконавців.
 
30 травня О Гранд холі, КДЦ Менора пройде унікальна подія - Концерт «Діалоги дружби». Цей концерт симбіоз великої музики і великих виконавців, результат творчої співпраці Національного ансамблю солістів "Київська камерата" з диригентом, народним артистом Азербайджану Ялчін Адігезаловим.
 
У програмі концерту прозвучать твори азербайджанських, українських та європейських композиторів.
 
Сама назва концерту несе в собі глибокий сенс об'єднання і розвитку музичних традицій різних культур і народів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт дружби відбудеться 30 травня 2021, 19:00, неділя в Grand Hall,Менора. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+