Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт фортепіанної музики. Соліст Артур Нікулін

Продаж припинено
минула подія

Про подію

У програмі: В.Сильвестров (Україна) Багателі, цикл ХХХIV, світова прем'єра В. Сильвестров Соната N 2, Д. Чесноков (Франція) "Сніг", Е. Денисов (Росія) "Знаки на білому", Е. Щербаков (Канада ) "What Stars Keep Silent About", світова прем'єра Р.Молчановоі (Україна) "Коли змовкають ліхтарі";, Б.Барток (Угорщина) Соната

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт фортепіанної музики. Соліст Артур Нікулін відбудеться 21 травня 2019, 19:00, вівторок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+