Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Концерт фортепіанної музики Й.С.Баха

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Земний і піднесений. Нескінченний, космічний, геніальний И.С.Бах написав 24 прелюдії і фуги у всіх існуючих тональностях. Це експеримент! покликаний показати наскільки добре звучав інструмент того часу, коли був правильно налаштований.
 
У 24 тональностях, кожна з яких звучить по-своєму і має свою фарбу, Бах розповів 24 різні історії.
 
Ця музика - цілий Всесвіт. Недарма, коли людство запустило в космос станцію Вояджер з посланням інших цивілізацій, серед звуків і математичних формул музичну культуру представляли твори Баха, в тому числі «Добре темперований клавір».
 
Для вас в цей вечір грає лауреат міжнародних конкурсів і культурних премій молодий український піаніст Гліб Адлуцькій.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Концерт фортепіанної музики Й.С.Баха відбудеться 2 червня 2019, 18:00, неділя в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+