Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Миша Крупін і група "Корупція"

5 березня 2022, 20:00, субота
Перейти до вибору квитків

Про подію

З спритністю кіношного лиходія Міша Крупина і група «Корупція» віртуозно розкривають людські серця. Тому що кожна пісня «за життя», і схожа на нескінченну і щиру розмову з випадковим попутником в купе, який трапляється раз в житті, і то якщо пощастить.
 
Виконавець нео-шансону жонглює музичними стилями, однаково смакуючи джазові стандарти та одеський фольклор.
 
Поспішайте побачити «Корупцію» живцем в своєму місті.
 
Миша Крупін фантастично володіє не тільки всіма можливими музичними інструментами, а й власним тілом, унікальним тембром і залом для глядачів.
 
Той самий випадок, коли стати співучасником «корупціонера» дуже приємно!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Миша Крупін і група "Корупція" відбудеться 5 березня 2022, 20:00, субота в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+