Інформація щодо обмеження масових заходів!

Корсар (балет)

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Корсар
 
(Сповідь старого пірата)
 
Балет на 2 дії
 
Автор постановки, сценографії та костюмів - Д. Омельченко
 
Диригент - постановник А. Кулешов
 
Художник-декоратор В. Алхімова-Котова
 
Балет «Корсар» був поставлений більш ніж півтора століття тому. За своє довге життя, не дивлячись на постійні переробки, перестановки, хореографічні та численні музичні добавки, він і сьогодні користується незмінною любов'ю публіки і викликає жвавий інтерес у хореографів.
 
Тільки в нашій уяві можна почути крім класичної музики Адана хіти груп Scorpions, Apocalyptica і ін. «Корсар» - балет на всі смаки в ньому поєднується блискуча класична хореографія М. Петіпа, динамічний і захоплюючий сюжет в якому панують безстрашні пірати, заворожує розкіш гарему паші з пристрасним танцем живота, тягнуть напівголі раби і найголовніше панує безмежна любов красуні Медору і відважного Конрада. Все це зачаровує, захоплює і притягує.
 
Прем'єра відбулася 22 жовтня 2011р.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Корсар (балет) відбудеться 17 травня 2019, 19:00, п’ятниця в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+