Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "Котигорошко"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Квитки дійсні на будь-які казки у Драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка
 
Для тих, хто вірить в чудеса - поспішайте придбати квитки на Котигорошко
 
Чи люблять Ваші діти казки? Якщо вони обожнюють це, запросіть їх на дивовижну виставу «Котигорошко».
 
Нехай переможе добро!
 
Діти, звичайно ж, не раз читали українську народну казку про маленького великого хлопчика, який народився з горошинки. Напевно, малеча уявляла собі цю дитину і ніяк не могла збагнути як, здавалося б, звичайний хлопець зміг перемогти злого і страшного змія. Але, подивившись музичну казку, діти зрозуміють, що зло завжди буде покаране. Адже це неперевершене уявлення змусить їх задуматися про багато речей, а також подарує їм годину відмінних, непідробних емоцій, радості, переживань і віри в щось хороше.
 
Зовсім не страшно
 
Хоча в казці присутні й негативні герої, вона абсолютно не страшна, а навпаки пронизана добром і надією на те, що все буде добре. Ви зможете насолодитися виставою для дітей під керівництвом кращих театральних діячів в Дніпрі:
 
В'ячеслава Волконського
Анатолія Пеньковського
Наума Нусбаумом
Олексія Коваленка
Пам'ятайте, чудеса трапляються з тими, хто вірить в них!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Котигорошко" відбудеться 23 грудня 2021, 10:30, четвер в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+