У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Казковий мюзикл "Красуня і Чудовисько"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем'єра сезону!
 
А. Сегал
Казковий мюзикл
 
 
Всесвітньо відома казка «Красуня і Чудовисько» завжди привертала увагу режисерів, мультиплікаторів та знаходила своє втілення в мистецтві. 
 
Тому не дивно, що постановники нашого театру прийняли рішення поставити не просто музичну казку, а казковий мюзикл. 
 
У нашій казці ви зможете побачити мрійницю Красуню та її друзів звіряток, її дивакуватого, але дуже розумного батька; загадкову Фею та страшенного в своєму зачарованому вигляді Чудовиська, а також його слуг-монстрів. 
 
Грати для вас казку будуть солісти опери, артисти хору, балету, мімансу та симфонічний оркестр — саме вони розкажуть чарівну історію про дівчину, яка своїм коханням зруйнувала чари Феї та змогла покохати страшенне чудовисько.
 
Казка чекає на вас!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Казковий мюзикл "Красуня і Чудовисько" відбудеться 13 березня 2022, 12:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+