У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Абстракція і Супрематизм (Кандинський і Малевич)

27 червня 2021, 12:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Одна з найвідоміших картин у світовій історії мистецтва, і художник, який створив її. "Чорний квадрат" Малевича - за кожним словом історія. Творець супрематизму в живописі. Саме слово «супрематизм» (від латинського suprem - верховенство) придумав Малевич, а свій "Чорний квадрат" він називав "царська дитина".
 
Непроста історія сильного характеру. Геній художника, укладений в зовнішні обставини (політична ситуація, ставлення радянської влади), але не зломлений ними. Український художник, який увійшов у світову історію мистецтва - Казимир Малевич.
 
Василь Кандинський - засновник абстракціонізму.
 
Остаточне рішення стати художником він прийняв після того, як на одній з виставок побачив картину Клода Моне. Навчався живопису, а потім і викладав в Мюнхені. Став одним із засновників знаменитої художньої групи «Синій вершник». Наповнював свої картини змістом, лінії рухом, і все своє життя - мистецтвом. Розглянемо шлях становлення Художника, на лекції

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Абстракція і Супрематизм (Кандинський і Малевич) відбудеться 27 червня 2021, 12:00, неділя в АРТ-ЦЕНТР "КВАРТИРА". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+