У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Лавина"

Відміна заходу
минула подія

Про подію

ГАСТРОЛІ Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша
 
«Лавина» Притча 
Тунджер Джюдженоглу
 
Десь у світі, в горах розмістилося селище, мешканці якого бачать життя лише три місяці на рік. Тільки в ці три місяці люди можуть кричати, танцювати, співати, стріляти зі зброї, грати весілля і народжувати дітей. Інші дев'ять – вони ведуть безшумне життя, повне жаху, що викликаний смертельною небезпекою – небезпекою сходження лавини.
 
Події, які відбуваються в сім'ї головних героїв, перевертають все з ніг на голову. Відбувається те, про що, люди забули і боялися навіть згадувати цілих 50 років. Перед головним героєм, молодим чоловіком і майбутнім батьком, стоїть важкий вибір, вибір між сім'єю і громадянським обов'язком.
 
Чи вдасться героям подолати страх багатьох поколінь?...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Лавина" відбудеться 6 травня 2020, 19:00, середа в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+