Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі
-50%на другий

Легенди нашого року

30 жовтня 2020, 19:00, п’ятниця
У продажу залишилось 159 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 220 грн
До кінця акції залишилося
-50%на другий
Бронь На касу
24
години

Про подію

Кіно, Акваріум, ДДТ, Наутілус Помпіліус, Сплин, Агата Крісті, Крематорій, Аукціон, Океан Ельзи ... Пісні, які об'єднують людей з різних держав і епох, будуть виконані в цей вечір кращими музикантами країни.
 
Проект створений спільнотою Universal Jazz & Rock Group.
 
Велике шоу в супроводі оркестру, присвячене нашому року, відбудеться у великому залі Палацу культури Машинобудівників з новим, інстальованим за останнім словом техніки, світлом і звуком, акустичним моделюванням якого займалися західні технічні фахівці.
 
Подія проходить згідно з усіма санітарно-епідеміологічним правилам.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Легенди нашого року відбудеться 30 жовтня 2020, 19:00, п’ятниця в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.