Легенди Рока

Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
01:30
Бронь На касу
72
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

«Легенди Рока» - музичний проект в якому зібрані всі найулюбленіші композиції, ті, які в кінці ХХ століття перевернули музичний світ країн СНД.
 
Рок - це не музичний стиль, це скоріше спосіб мислення і стиль життя. Це пісні, які нерозривно пов'язані з історичними подіями, що відбувалися в нашій країні, які ми співали і продовжуємо співати під гітару. Пісні, які на тлі вихолощеної естради виділялися тим, що вони були про нас.
 
Для музикантів, які створили проект «Легенди Рока», свого часу ця музика стала маяком, що визначив їх життя. Вони з того самого покоління, для яких БГ, Цой, Кінчев і ін. Стали першими проповідниками любові і свободи.
 
У програмі концерту прозвучать пісні таких рок-груп: «Кіно», «Арія», «ДДТ», «Земфіра», «Сплін», «Наутілус Помпіліус», «Агата Крісті» та ін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Легенди Рока відбудеться 16 березня 2019, 19:00, субота в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+