Легенди шансону: Михайло Круг

Відміна заходу
минула подія

Про подію

Захід скасовано. Повернення грошей за придбані квитки до 26.09.19
 

Ознайомитися з умовами повернення

Музична вистава.
 
Кращі пісні і вірші великого автора, музиканта і поета за участю інструментального гурту, хору і симфонічного оркестру. Являє Міжнародний музичний театр.
 
Його голос був неповторний. Його пісні стали по-справжньому народними. А мелодії - на слуху у кількох поколінь. Він наодинці залишив після себе творчу спадщину, виходячи з рамок жанру шансону, рівня якого по сьогоднішній день нікому не вдалося досягти.
 
Йому не варто наслідувати, його немає сенсу копіювати.
 
Але його творчість не можна забути.
 
У програмі музичної вистави: інструментальні перекладання відомих пісень для оркестру, театральні мультимедійні постановки із загальною сюжетною лінією усієї творчої спадщини Михайла Круга за участю інструментального гурту та хору, читання віршів у супроводі симфонічного оркестру.
 
"Кольщик", "Девочка-пай", "Жиган-лимон", "Мышка", "Купола", "Роза", "Мадам", "Падал снег. Исповедь"... Список всенародних назв можна продовжувати дуже довго ... Тут - все в одному. І трагедія, і гумор, і глибокі ліричні образи.
 
 
Як він сам співав: «… чтобы навсегда меня запомнили.». І ми запам'ятали.
 
Музична вистава «Легенди шансону: Михайло Круг.»

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Легенди шансону: Михайло Круг відбудеться 15 вересня 2019, 19:00, неділя в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Вже у цю п'ятницю!
Останній рейв 2021 року
Встигни придабати квитки!