Летюча миша (оперета)

11 лютого 2020, 19:00, вівторок
Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:30
Бронь На касу
24
години
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Музика Й. Штрауса, лібрето М. Ердмана, М. Вольпіна
 
Спертися в 2-х діях
 
У супроводі оркестру, солістів, шоу балету!
 
Тривалість: 2 години 30 хвилин
 
У серпантинах віденських вальсів закрутилося і змішалося все - легкий флірт, святкові розіграші, любовні плутанини. Це маскарад, панове! Це - оперета «Летюча мишь»!
 
Легковажні веселощі, уявні сльози, мила брехня, уявний переляк ... Все заплуталося в клубочках інтриг під звуки чарівних вальсів, польок, чардашу і канкану. Всі ховаються під масками, кожен видає себе за кого то іншого, ким насправді не є: служниця за пані, залицяльник за чоловіка. Граціозна комедія перетворюється на бурхливий розлив хмільного свята в першому акті, а комічний, граціозний, забавний, милий фінал разьясняет всі непорозуміння!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Летюча миша (оперета) відбудеться 11 лютого 2020, 19:00, вівторок в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+