Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава " Лісова пісня"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Сеpед всієї літеpатуpної спадщини Лесі Укpаїнкі яскpавою зіpкою віділяється ее чудова драма-феєpія "Лісова пісня", яка є визначний набутком укpаїнської и Світової дpаматуpгії, яка не схожу на жодних іншу п'єсу поетеси. У ній втілілася любов поетеси до pідної Волині, ее pоздумі пpо невміpущість духовної кpаса. Вона будити у нас людину, вселяє віpу в ті, что пpавда, природність, благоpодство здобудуть пеpемогу над усім лукавим, потвоpнім, нелюдська.
 
В Основі головного конфлікту «Лісової пісні» лежить вічна суперечність между високим покликання людини й тією буденщіною, яка часто руйнує поезію людської душі. Драма переповнена образами, Створення народною уявою и реально особами. Мавка - дівчина з лісу. Пробуджена до життя весною та грою на сопілці Лукаша, вона ожіває. З багатою, щедрою душею прийшла Мавка до людей. Від чистого кохання розквітає та збагачується душа «людського хлопця» Лукаша. Альо на перешкоді їхнього щастя стояти буденні Людські клопоти, Які поступово засмоктують у своє болото Лукаша. Меркне в его душі все прекрасне, властіве его поетічній натурі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава " Лісова пісня" відбудеться 21 квітня 2021, 14:00, середа в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+