Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Лист очікувань"

Продаж призупинено
минула подія
Тривалість
02:30
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках

Про подію

Лист очікувань
       
По-справжньому ми любимо тих, хто дозволяє нам залишатися самим собою. Його величність випадок дарує нашим героям - Вірі і Костянтину - щиру глибоку любов, яку вони змогли пронести через все життя, через міста, країни, відстані. Змінюється все: змінюються місця їх зустрічей, ростуть їхні діти, зовні змінюються і самі герої, але незмінними залишаються їхні почуття. З роками вони, як хороше вино, стають тільки міцніше.
 
І хоча наші герої живуть в різних містах і навіть у різних країнах, але любов притягує їх один до одного і дарує їм все нові і нові зустрічі.
 
Ця любовна історія могла статися, відбувається або відбудеться з ким-небудь з Вас ...

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Лист очікувань" відбудеться 5 лютого 2021, 19:00, п’ятниця в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+