Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Літні осі жалять навіть в листопаді"

У продажу залишилось 24 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 120 грн
Тривалість
01:40
Бронь На касу
48
годин
Російською мовою

Про подію

Незбагненні речі відбуваються під цей дивний дощ. «Минулого понеділка Маркус  був в  мене»,- стверджують дружина та друг Роберта. З’ яcовуючі,  де ж насправді був Маркус - персонажі вистави відкривають свої серця і на поверхню спливають складні та значні речі.  Стає не так вже важливо де хто був. Червневі оси кусають нас навіть в листопаді.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Літні осі жалять навіть в листопаді" відбудеться 3 липня 2021, 18:00, субота в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+