Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Lords of the Sound. Дніпро

Lords of the Sound. Дніпро
7 березня, 17:00, неділя
Дніпро Дніпропетровський академічний театр опери та балету
Купити квитки Залишилось квитків: 993
7 березня, 20:00, неділя
Дніпро Дніпропетровський академічний театр опери та балету
Купити квитки Залишилось квитків: 1030

Про подію

Концерт ВІДБУДЕТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі згідно карантинних вимог,  Постанови КМУ № 848 від 16.09.20 та Постанови КМУ № 641 від 22.07.20.  Наповненість залу – 50%.  
Нагадуємо, тільки на сайті Інтернет-Білет, працює сервіс автоматичного вилучення з продажу квитків навкруги тих, що ви обрали.  Дотримуйтесь маскового режиму та будьте здорові!
 
HANS ZIMMER від LORDS OF THE SOUND
 
Оркестр LORDS OF THE SOUND знову в Дніпрі! На цей раз з прем'єрою нової програми!
Lords Of The Sound виконають хіти славнозвісного Ханса Циммера, який знайшов свою популярність після виходу культового фільму «Человек дождя». Циммер став автором головної музичної теми, яку номінували на «Оскар». Режисер картини Баррі Левінсон довго шукав підходящий музичний супровід, поки його дружина не звернула уваги на творчість молодого композитора. Ханс згодом говорив, що відчув головного героя і
намагався відтворити музику з іншого світу, незрозумілого простому обивателю.
 
Крім роботи над музикою до «Людині дощу», композитор писав для таких кінострічок, як «Миссия невыполнима 2», «Багровый прилив», «Скала», «Настоящая любовь», «Гладиатор», «Перл-Харбор», «Интерстеллар» , «Начало» і багатьох інших. Ханс Циммер став автором знаменитих саундтреків серії фільмів «Пираты Карибского моря», а також «Бэтмен: Начало», «Темный рыцарь». У 1995 році німецький композитор переміг в номінації «Краща музика» на премії «Оскар». Нагороду Циммер отримав за мелодії для мультфільму «Король лев».
 
Послухати великого Ханса Циммера у виконанні Lords Of The Sound ви зможете 7 березня в Оперному театрі!