Інформація щодо обмеження масових заходів!

LOUNA

26 листопада 2018, 20:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

На початку грудня 2016 року група LOUNA випустила альбом «Дивний новий світ», назва якого не випадково асоціюється з романом Олдоса Хакслі: нові пісні не є переказом книги, але теж розповідають про суспільство, яке розвивається за всіма законами антиутопії.

«Дивний новий світ» - це символ всього сучасного світу, де, сліпо вірячи пропаганді і нав'язаним цінностям, люди втрачають справжню свободу і навіть не помічають, що всюди йде руйнівна війна. «Мишоловка зачинилися», - цитата Єгора Лєтова, винесена в епіграф до альбому, як не можна краще передає концепцію і атмосферу всього релізу.

«У 50-ті роки минулого століття Хакслі, аналізуючи свою сучасність, зробив висновок, що суспільство рухається до концепції« нового чудового світу »значно швидше, ніж він припускав. І ось тепер, через ще півстоліття, ми, можливо, наблизились до нього так близько, що скоро побачимо зі своїх вікон будуються инкубатории. Війни, катастрофи, спотворений погляд людей на реальність, масове помутніння свідомості - все це присутнє в нашій аж ніяк не вигаданої реальності.

Однак є ті, хто все ще хочуть і готові боротися за мир, за правду, за свободу в своїй країні, хочуть дихати на повні груди, насолоджуватися чистою природою та, відчуваючи себе громадянами всього світу, однаково любити людей в незалежності від їх національної приналежності. Це звичайні люди, які просто не хочуть, щоб їх держава розвивалася за законами антиутопії. І наш новий альбом написаний про них і для них ».

Альбом відразу зайняв лідируючі позиції в топі iTunes і став одним з найбільш очікуваних релізів року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

LOUNA відбудеться 26 листопада 2018, 20:00, понеділок в Тайм Аут. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+