LOUNA

26 листопада 2018, 20:00, понеділок
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години

Про подію

На початку грудня 2016 року група LOUNA випустила альбом «Дивний новий світ», назва якого не випадково асоціюється з романом Олдоса Хакслі: нові пісні не є переказом книги, але теж розповідають про суспільство, яке розвивається за всіма законами антиутопії.

«Дивний новий світ» - це символ всього сучасного світу, де, сліпо вірячи пропаганді і нав'язаним цінностям, люди втрачають справжню свободу і навіть не помічають, що всюди йде руйнівна війна. «Мишоловка зачинилися», - цитата Єгора Лєтова, винесена в епіграф до альбому, як не можна краще передає концепцію і атмосферу всього релізу.

«У 50-ті роки минулого століття Хакслі, аналізуючи свою сучасність, зробив висновок, що суспільство рухається до концепції« нового чудового світу »значно швидше, ніж він припускав. І ось тепер, через ще півстоліття, ми, можливо, наблизились до нього так близько, що скоро побачимо зі своїх вікон будуються инкубатории. Війни, катастрофи, спотворений погляд людей на реальність, масове помутніння свідомості - все це присутнє в нашій аж ніяк не вигаданої реальності.

Однак є ті, хто все ще хочуть і готові боротися за мир, за правду, за свободу в своїй країні, хочуть дихати на повні груди, насолоджуватися чистою природою та, відчуваючи себе громадянами всього світу, однаково любити людей в незалежності від їх національної приналежності. Це звичайні люди, які просто не хочуть, щоб їх держава розвивалася за законами антиутопії. І наш новий альбом написаний про них і для них ».

Альбом відразу зайняв лідируючі позиції в топі iTunes і став одним з найбільш очікуваних релізів року.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

LOUNA відбудеться 26 листопада 2018, 20:00, понеділок в Тайм Аут. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+