Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Любов. Повне занурення

Продаж припинено
минула подія

Про подію

ПРЕМ'ЄРА РОКУ!
 
ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!
 
Імерсивні ВИСТАВА ...
 
ВИСТАВА які розбивають БАР'ЄРИ І СТІНИ
 
ПРО ЩО?
 
Він - молодий винахідник, геній. Пристрасно любить інженерію, дізнається про видатного, японські вчені Кііоші Такагі. З цього моменту, вся його життя, підкорилася одній меті - зустрітися з ним. Він був упевнений, що саме з Такагі, досягне величезних висот в кар'єрі, зуміє проникнути в саме серце інженерії. Але його пошуки, Кіоші затягнулися, на 10 років. Чому, з ученим, неможливо зустрітися? Що за сила заважає герою досягти своєї мети?
 
Вона - молода журналістка, яка без розуму від загадок і ребусів, мандрівна по всьому світу, і що полює за найкращими історіями. Але вона ніяк не могла припустити, що сама заплутана історія, виявиться її особиста ... що за біль таїть її серце? Яка загадка не дає їй спокою, загадка, для якої їй необхідно знайти ключ? ...
 
Он Олександр Дощ, Вона-Анастасія Морі випадково опиняються разом, на одній виставці арт-перформанс. Випадково? В ході Перформансу, герої розуміють що вони там не випадково! Як переплітаються їх історії, з якими пригодами, і іншими героями вони стикаються? ... І найголовніше, яку роль в цій історії граєте Ви? Так, так Вам не здалося! Ви граєте дуже важливу роль, яку?
 
Ми дізнаємося це, на абсолютно унікальному імерсивні виставу: «ЛЮБОВЬ.ПОЛНОЕ ЗАНУРЕННЯ» або Історія однієї недописаної картини.
 
Історія, яку ми створимо разом!
 
Історія, яка торкнеться кожного серця !!!
 
Режисер / Художник / Сценарист - АЛЛА УЛЬЯНОВА
 
Продюсер- АЛІНА ЛЕНД

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Любов. Повне занурення відбудеться 6 квітня 2019, 17:00, субота в Музей «Літературне Придніпров'я». За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+