Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Мадам Баттерфляй

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Дж. Пуччіні
Лірична опера на 3 дії
Режисер-постановник А. Дугинов (Харків)
Диригент-постановник Н. Яцків
Художник-постановник Ю. Брязкун
Хормейстер В. Пучков-Сорочинський
 
Опера «Мадам Батерфляй» - це зворушлива історія любові юної японки Чіо-Чіо-сан до лейтенанта американського флоту Пінкертона. В основі сюжету лежить новела Джона Л. Лонга, але справжнє безсмертя «дівчині з Нагасакі» подарував італійський композитор Дж. Пуччіні. Він був вражений і глибоко схвильований історією кохання красуні гейші до американського моряку. Створений композитором образ люблячої дівчини вже друге століття захоплює всіх шанувальників оперного мистецтва. «Пані Метелик», саме так перекладається «Мадам Батерфляй», - одна з найбільш значущих партій для сопрано. Цей образ підкоряється справжнім оперним дівам, які володіють не просто красивим і сильним голосом, а й акторські здібності передавати почуття щастя першої любові і болю від розлуки з коханим Пінкертоном.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мадам Баттерфляй відбудеться 11 березня 2021, 19:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+