У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Мадам Баттерфляй

У продажу залишилось 716 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: від 100 грн
Бронь На касу
48
годин
До
5 років
Включно
Безкоштовно
На руках
Італійською мовою

Про подію

Дж. Пуччіні
Лірична опера на 3 дії
Режисер-постановник О. Дугінов (Харків)
Диригент-постановник М. Яцків
Художник-постановник Ю. Бружин
Хормейстер В. Пучков-Сорочинський
 
Опера "Мадам Баттерфляй" - це зворушлива історія кохання юної японки Чіо-Чіо-сан до лейтенанта американського флоту Пінкертон. В основі сюжету лежить новела Джона Л. Лонга, але справжнє безсмертя дівчині з Нагасакі подарував італійський композитор Дж. Пуччини. Він був вражений і глибоко схвильований історією кохання красуні гейші до американського моряка. Створений композитором образ дівчини, що любить, вже друге століття захоплює всіх шанувальників оперного мистецтва. «Пане Метелик», саме так перекладається «Мадам Баттерфляй», – одна з найбільш значимих партій для сопрано. Цей образ підкоряється справжнім оперним чудесам, які мають не просто гарний і сильний голос, а й акторські здібності передавати почуття щастя першого кохання і болю від розлуки з улюбленим Пінкертоном.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Мадам Баттерфляй відбудеться 20 квітня 2023, 18:00, четвер в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"