У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Легендарний спектакль «Майстер і Маргарита»

20 березня 2023, 18:00, понеділок
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Дуже оригінальні та блискучі емоції переповнюють глядачів, коли на сцені розігрується це містичне дійство. І справді вдало продумані мізансцени, безліч танців, розкішні костюми та блискуча гра акторів розсунули тісну чорноту і зробили, що раніше здавалося, неможливе: найвідоміший роман Булгакова нарешті ожив на сцені. До того ж, театральна версія виявилася не менш вражаючою і чарівно-чарівною, ніж сам оригінал. За допомогою постановки та гри акторів, глядачі начебто перенесуться у 30-ті роки, з усіма її подробицями конкретного побуту, атмосферою, фарбами та навіть запахом. Жива гра акторів, чарівні звуки музики буквально притягують до себе та зачаровують.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Легендарний спектакль «Майстер і Маргарита» відбудеться 20 березня 2023, 18:00, понеділок в ПК Машинобудівників. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.