Майстер-клас Андре Тана «Розумний гардероб»

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Андре Тан. 
 
«Розумний гардероб»
 
Змінивши одяг, Ви змінюєте життя!
 
Довго вагаєтесь, що вдягти на співбесіду, побачення, ділову зустріч або свято?
 
Один із найвідоміших дизайнерів країни Андре Тан розкаже, як обрати одяг, який скаже все за Вас і в якому все складеться як Ви забажаєте.
 
Засновник однойменного бренду Andre Tan, одяг якого приносить удачу більш ніж 16 років та одягає жінок всього світу, навчить Вас поєднувати кольори та створювати власний гардероб, водночас не купуючи все на своєму шляху. Тренди, кольори, гардероб для будь якого віку – все це можливо тільки (місто, дата, час)
 
Знайди свій щасливий образ! Разом з Андре Таном!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Майстер-клас Андре Тана «Розумний гардероб» відбудеться 18 лютого 2019, 19:00, понеділок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+