Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Театр Віримо "Метод Грьонхольма"

15 листопада 2020, 15:00, неділя
Перейти до вибору квитків
Всі квитки продані

Про подію

ПОДІЯ ПЕРЕНЕСЕНА З 31 ЖОВТНЯ 2020 17:00 НА 15 ЛИСТОПАДА 2020 15:00
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення коштів до 11.11.20
Чотири персонажа, кожен з яких хоче потрапити на престижну вакансію у великій фірмі, проходить через ряд важких випробувань, ніхто з них не може покинути порожню таємничу приймальню, але залишитися повинен тільки один.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Віримо "Метод Грьонхольма" відбудеться 15 листопада 2020, 15:00, неділя в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.