Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Мішель"

У продажу залишилось 102 квитка
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 100 грн
Тривалість
02:30
Бронь
1
годину
Російською мовою

Про подію

За п’єсою Валентина Азєрнікова
 
Якщо головної любові у вашому житті немає, то її варто придумати, і тоді вона обов’язково прийде! Ця комедія про те, що людині необхідно вірити в ідеали, придумати собі мрію й рухатися до досягнення своєї мети. У наш час пропала наївність, віра, поняття справжнього кохання. Навколо один цинізм. Але як хочеться жити: радіти, сміятися, плакати й вірити в мрію, боротися за справедливість, падати й знову підніматися та… йти… Адже головне – шлях, напрям руху, в цьому і є щастя! Адже, коли зустрічаються дві самотності, за вищіми законами – електрика дає заряд, і спалахує світло. А світло – це життя!Бог створив світ за сім днів. У героїв п’єси теж попереду сім днів, щоб повірити в любов, в себе, знайти свій шлях і створити свій світ.
 
Жанр: комедія
 
Режисер-постановник: Олександр Голубенко, заслужений артист України
 
Дійові особи та виконавці:
 
МАРІ – Ілона Соляник, заслужена артистка України
ВІКТОР – Олександр Голубенко, заслужений артист України
ЖАННА – Анастасія Плахтій
МУЗИ ТВОРЧОСТІ – Людмила Журавель, Марія Мілєнковіч, Вікторія
Чепурна, Вікторія Рудавська, Валерія Лагода
СУСІДИ – Володимир Жевора, заслужений артист України; Сергій Федоренко
МЕШКАНЦІ – Олексій Кириченко, Олена Попова, Тетяна Захарова, Вікторія Чепурна

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Мішель" відбудеться 24 червня 2021, 19:00, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+