Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Мишель"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
02:00
Бронь На касу
24
години

Про подію

Якщо головної любові у вашому житті немає, то її варто придумати, і тоді вона обов'язково прийде! Наша комедія про те, що людині необхідно вірити в ідеали, придумати собі мрію і рухатися до досягнення своєї мети.

У наш жорстокий час «ринкових» відносин пропала наївність, віра, поняття справжнього кохання. Навколо один цинізм. Але як хочеться жити: радіти, сміятися, плакати і вірити в мрію, боротися за справедливість, падати і знову підніматися і ... йти ... Адже головне - шлях, напрям руху, в цьому і є щастя!

Адже, коли зустрічаються дві самотності, за законами понад, - електрику дає заряд, і спалахує світло. А світло - це життя! ...

Бог створив світ за сім днів. У героїв п'єси теж попереду сім днів, щоб повірити в любов, в себе, знайти свій шлях і створити свій світ.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Мишель" відбудеться 2 лютого 2020, 18:00, неділя в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+