У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава «Чоловік моєї дружини»

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Давно не бачили по-справжньому яскравих комедій? Ви прийшли за адресою. «Чоловік моєї дружини» саме той спектакль, який своєю безпосередністю змусить Вас забути про все (так, що не забудьте вимкнути праску перед виходом із квартири).
 
Уявіть тільки, Ви готуєте обід, стираєте. І все це з неприродним натхненням через приїзд Вашої коханої. Раптом у двері дзвонить незнайомий чоловік, який видає себе за родича вашої другої половини, про існування якого ви вперше дізналися.
З'ясовується, що він справді родич. Він… ЧОЛОВІК ВАШОЇ ДРУЖИНИ.|
 
Автор: Міро Гавран
Режисер: Валерій Астахов, заслужений артист України
Худий. керівник: Євген Паперний, народний артист України
Продюсер: Олег Шпанчук
 
В ролях:
Олеся Жураковська – заслужена артистка України
Володимир Горянський – народний артист України
Дмитро Лаленков – заслужений артист України

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава «Чоловік моєї дружини» відбудеться 20 березня 2023, 20:00, понеділок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.