Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Музичне шоу «Весела родина СВИНКИ ПЕППИ»

25 лютого 2018, 16:00, неділя
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Свинка Пеппа в Днепре

Дети до 5 лет на руках у родителей — бесплатно.
Продолжительность — 1 час.

Детское интерактивное музыкальное шоу. Детки и взрослые принимают участие в играх с мест, попадая в этот день на день рождение к самой Пеппе. Задувают свечи, смотрят на подарки и шоу в честь именинницы и играют в мяч. Переживая вместе с героями все приключения выпавшие в этот день

 


 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Музичне шоу «Весела родина СВИНКИ ПЕППИ» відбудеться 25 лютого 2018, 16:00, неділя в ПК "Шинник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+