Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

"МУЗЫКА МИРА" на Даху Менори

29 травня 2019, 18:15, середа
Продаж припинено
минула подія

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 26 травня 17:00 на 29 травня 18:15 В зв'язку з погодними умовами. ВСЕ КВИТКИ ДІЙСНІ НА НОВУ ДАТУ!
 
 
Друзі, 29 травня на «ДАХУ МЕНОРИ» пройде концерт «Музика світу»
 
Артисти відправляються разом з нами в музичний вояж по всіх континентах, а заодно запрошують прислухатися до того, що відстоялося в століттях. Кожен народ залишає нам свою музичну картину світу. Вона може бути розкішною, як грузинське багатоголосся, а може бути скромною - у вигляді одноголосного наспіву. Але в будь-якому випадку ця музика підкорює своєю досконалістю. Пам'ять народна залишає тільки найкраще.
 
У концертній програмі
 
Привид Опери, Бітлз, Штраус, Шарль Азнавур, Танго, музика Іспанії, Америки та багато іншого!
 
Чекаємо вас на концерті!
 
 
Концерт в разі поганої погоди буде перенесений в концертний зал, але при цьому доступ до даху для відвідування буде відкритий.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

"МУЗЫКА МИРА" на Даху Менори відбудеться 29 травня 2019, 18:15, середа в МЕНОРА, Арт-крыша. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+