У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Набукко

Продаж тимчасово призупинено

Про подію

Набукко
 
Дж. Верді
Опера на 2 дії
 
Дивовижні декорації, що вражають своєю красою та масштабом! Унікальна авторська постановка.
 
З двадцяти шести опер, створених Дж. Верді, «Набукко» (Навуходоносор) класифікується як одна з ранніх і водночас одна з найкращих у його творчості. Опера стала поворотним моментом у біографії композитора. "Це була та опера, з якою і почалося моє життя як художника", - згадував Верді.
 
9 березня 1842 р. відбулася прем'єра опери «Набукко», яка пройшла на сцені Ла Скала до кінця 1842 65 разів при переповненому залі! Критики називали "Набукко" "драмою для хору" і навіть "хоральної фрескою", настільки велике значення в опері грає хор, що втілює образ народу. Незважаючи на біблійний сюжет, італійці почули в Набукко повість про долю своєї батьківщини, яка бореться за волю. Тому не дивно, що хор полонених юдеїв "Va, pensiero, sull'ali dorate" став другим національним гімном Італії.
 
Тріумф опери змінює долю Верді – у 29 років він стає найпопулярнішим композитором і працює без зупинки, прем'єра йшла за прем'єрою. Пізніше Верді назве цей період свого життя солодкою каторгою. Саме в цей період великий італієць створює справжні оперні хіти, які сьогодні йдуть на всіх оперних сценах світу: "Ріголетто", "Травіата", "Трубадур", "Сицилійська вечірня", "Симон Бокканегра", "Бал-маскарад", "Макбет" », «Дон Карлос», «Аїда», «Отелло» та інші.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Набукко відбудеться 27 серпня 2022, 17:00, субота в Дніпропетровський академічний театр опери та балету. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Хочете відвідати цю подію?

Натякніть про це близькій людині
Заповнюйте поля та тисніть "відправити"
Питання? Відповідь!
+