Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Епатажна музична вистава "НАРНІЯ"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

 
Епатажне Шоу НАРНІЯ (естрадна вистава)
Для дітей та дорослих
Режисер-постановник Світлана КОВАЛЬОВА ( Нарнія )
 
 Образи, які побачать на сцені Філармонії глядачі, точно відображають образи з твору. Виняток... наші герої співають!
 
-Вокал шоу КОНСОНАНС
-Балет КАДАНС
-Співачка НАРНІЯ
 
 Знаменита казка "Хроніки Нарнії", яку написав К.С.  Льюїс, привідкриє двері до своєї країни. Чому привідкриє?  Тому що ми уявимо героїв казки образно!  Музично охарактеризуємо їх і злегка торкнемося сюжету! На вас чекають дуже гарні герої та багато популярних музичних хітів!!!! Все завуальовано і неоднозначно, АЛЕ КРАСИВО!  І НЕЗВИЧАЙНО!
 
Чарівна НАРНІЯ на сцені Філармонії ім. Л.Б.Когана!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Епатажна музична вистава "НАРНІЯ" відбудеться 19 січня 2022, 19:00, середа в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+