У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

СОЛЬНИЙ StandUp Наталії Гаріпової "Мамочка повернулася"

7 жовтня 2021, 19:30, четвер
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Стендап Наталії Гаріпової - це завжди виклик. В першу чергу, для неї самої. Вона відверто жартує на теми, які прийнято замовчувати в суспільстві. Про секс, про роль жінки в суспільстві і про те, куди ми разом з цим суспільством йдемо.
 
Стендап, в якому градус напруження тем не змінюється, змінюється лише те, що основна тема для жартів - це її вагітність. Адже, як виявилося, вагітна в своєму житті стикається з правдою про вагітність, тільки вже під час самої вагітності.
 
Кому буде цікаво:
 
Всім, хто вагітний, був вагітний або хоче завагітніти. Ну і просто людям з почуттям гумору, які не боятися переходити ту саму грань, якої всі так бояться.
 
Чому варто піти:
 
Ця програма більше ніколи не буде повторюватися.
 
Наталя найвідоміший і гастролюючий комік в країні. На її рахунку вже 2 написаних концертних програми «День незалежності» і «Вам буде за себе соромно», з якими вона відвідала Білорусь, Литву, Латвію, Ізраїль, Чехію і всю Україну.
 
Учасниця таких проектів, як Відкритий мікрофон (ТНТ), камеді Баттл (ТНТ) і Гуднайт клаб (1 + 1). Її виступи можна подивитися у випуску «Жіночий квартал» або на її каналі на YouTube.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

СОЛЬНИЙ StandUp Наталії Гаріпової "Мамочка повернулася" відбудеться 7 жовтня 2021, 19:30, четвер в БЦ Менора, зал "Синай". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+