Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

«Сучасна короткометражна анімація» Микита Лиськов

22 лютого 2020, 11:00, субота
Продаж припинено
минула подія
Увага! Час початку концерту може корегуватися організаторами у день заходу! Початок концерту може бути затримано на одину та більше годин. Сервіс "Інтернет-Білет" не несе відповідальності за зміну часу, точний час початку можно дізнатись у самому місці проведення заходу.

Про подію

Реєстрація в 10:30 
 
Початок в 11:00-15:00 з первою на каву 4х годинний інтенсив присвячується сучасній короткометражній анімації та історії анімації загалом. 
 
Проведе майстер клас відомий український аніматор Микита Лиськов. Спікер працює в індустрії більше 10 років, переможець міжнародних та українських кінофестивалей, регулярно проводить лекції та кінопокази. Його анімаційний фільм «Я купив велосипед» отримав гран-прі фестивалю «Де кіно», а нова робота «Кохання» вже зібрала більше 15 нагород по всьому світу. Премєра «Кохання» відбулась на міжнародному фестивалю Annecy у Франції. Фільм є переможцем фестивалю DOK Leipzig в Німеччині і власником гран-прі на фестивалі Тurku Animated Film Festival у Фінляндії та Poff Shorts в Естонії. Під час інтенсиву Микита поділиться практичними навичками зі створення анімаційних фільмів, та знаннями з історії анімації.
 
Інтенсив буде складатися з трьох частин:
 
І - Екскурс в історію. Що таке анімація? Чим вона відрізняється від кіно?
- Дізнаємось як народжувалось це мистецтво, як розвивалось та який вплив має на сучасну культуру. 
- Переглянемо найбільш видатні фільми та ознайомимось з біографіями їх авторів.
- Хто створив перший анімаційний фільм, як з'явився звук та колір в цьому напрямку. Яку роль в історії анімації має Дісней та які сучасні тренди в цьому мистецтві панують зараз.
ІІ - розбір фільмів Микити Лиськова.
- Перегляд фільми. Спікер розкаже звідки приходять ідеї, як розвивається його стиль.
- Подивимось та обговоримо анімаційний фільм "Кохання", дізнаємось як виглядає сценарій, розберемо персонажів та сюжет. Микита продемонструє які комп’ютерні програми він використовує.
- Також ви дізнаєтесь, де і як навчитись анімації, які фестивалі існують, як написати сценарій, скільки коштує анімація та чому у Міккі Мауса лише чотири пальці.
ІІІ - частина це перегляд, розбір та обговорення з учасниками інтенсиву анімаційних фільмів які стали світовими хітами. 
- Дізнаємось як заволодіти увагою глядача та створити цікаве кіно, яке можна передивлятися знову і знову. 
- Що таке персонаж в анімації, як його оживити та як розкрити його характер.
- Інтенсив буде корисний не лише тим хто хоче займатися кіно чи анімацією, але і тим хто цікавиться мистецтвом, хоче  отримати нові знання, цікаво та корисно провести час.  
 
 
 
 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Сучасна короткометражна анімація» Микита Лиськов відбудеться 22 лютого 2020, 11:00, субота в Контрабас Відео Продакшн. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+