Інформація щодо обмеження масових заходів!

Вистава "Носоріг та Жирафа"

Продаж припинено
минула подія
Тривалість
00:45
Бронь На касу
24
години
3+
Російською мовою

Про подію

Безкоштовний вхід для дітей, в тому числі на руках не передбачений!

Лялькова казка

Зустрілися в Африці щільний, низенький Носоріг і струнка, висока Жирафа, дуже різні, але дуже цікаві один для одного. Поступово вони прийшли до висновку, що їм необхідно змінити свою зовнішність і звернулися до чарівника Марабу. Що з цього вийшло? Приходьте познайомитись з Носорогом і Жирафою, і з їхньою історією.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Носоріг та Жирафа" відбудеться 16 лютого 2020, 13:00, неділя в Дніпропетровський академічний молодіжний театр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+