Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Новый год в Простоквашино 08.01 (15-00)

Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
20
хвилин

Про подію

Поделитесь с ребенком своими теплыми, светлыми ощущениями. Любимые герои, знакомые с детства, ждут встречи на новогодние и рождественские праздники. Предлагаем Вам посетить яркое, незабываемое событие «Новый год в Простоквашино». Перед  сказкой Вас поздравят Дед Мороз и Снегурочка, профессор Протон, которые вместе с детворой создадут чудесную магию из смеха, новогоднего настроения и конечно научных экспериментов.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Новый год в Простоквашино 08.01 (15-00) відбудеться 8 січня 2018, 15:00, понеділок в Дніпропетровська філармонія імені Л. Б. Когана. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+