Новорічна корпоративка з АНЕСТЕZІЯ

23 грудня 2017, 21:30, субота
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Ви з офісом, ще не вирішили, де святкувати корпоратив? Тоді новорічна корпораративка в Підпіллі Махно саме для Вас! Гурт АнестеzіЯ має чудову щорічну традицію! Предноворічний, неймовірний вечір - ніч! Шоу-програма, конкурси, подарунки та ШАЛЕНІ ТАНЦІ !
Почнемо святкувати Новий Рік разом!
Згадаємо старі добрі Ночі в Махно Пабі (wink)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Новорічна корпоративка з АНЕСТЕZІЯ відбудеться 23 грудня 2017, 21:30, субота в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+