Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

«Новорічні пригоди Блискавки Маквін» 06.01 (12-00)

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Дітям до 3-х років на руках у батьків безкоштовно.

«Новорічні пригоди Блискавки Маквін» - це барвиста музична казка за мотивами американської анімаційної комедії режисера Джона Лассетера. Головний персонаж - автомобіль на ім'я Блискавка Маккуїн з маленького міста Радiатор-Спрінгс, шосе №66. Так сталося, що Санта Клаус не приїздив з того часу, як проклали нове шосе в обхід. Тому,що немає його на картах доріг, а всі жителі містечка дуже бажають свята. Тому сміливий, рішучий, яскравий і популярний гонщик Блискавка Маквін, вирішив відправитись в довгу подорож на північ. Привести Санту, щоб подарувати яскраве свято для своїх найкращіх друзів. На його шляху зустрічаються шалені перешкоди та пригоди. Яскрава гра акторів, відео, світло і музична наповнюваність вистави, віднесе Вас у світ Новорічного дива! Зустрічай цей Новий рік з професійними артистами ансамблю «Юність Дніпра» та Блискавкою  Маквін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

«Новорічні пригоди Блискавки Маквін» 06.01 (12-00) відбудеться 6 січня 2018, 12:00, субота в Концертний зал "Супутник". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+