Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Вистава "О, Фріда"

5 лютого 2022, 18:00, субота
У продажу залишилось 9 квитків
Перейти до вибору квитків  
Відеоінструкція замовлення
Ціна: 200 грн
Бронь На касу
72
години

Про подію

Легендарна жінка, всесвітньо відома мексиканська художниця Фріда Кало, цікава багатьом саме своєю долею, своїм художнім шляхом та особистою драмою у житті. Її стійкість у протистоянні життєвим ситуаціям, мужність і воля до життя може бути прикладом для тих, хто відчуває в собі нестачу життєвої енергії. У ролі Фріди Кало – Ольга Тихоненко

Враховуючи знаходження м. Дніпро у "червоній" зоні та керуючись розпорядженням міського голови від 02.08.21р. за номером 1-2/8-р "Про заходи щодо вакцинації" та протоколом 37 від 18.10.21р спеціальної комісії з ліквідації надзвичайної ситуації ПОВІДОМЛЯЄМО:

Для перегляду вистав у глядачів мають бути для пред'явлення у будь-якому вигляді (бумажному чи електронному) справки про прищіплення на COVID-19, або експрес тест зроблень не більше ніж за 72 години. Знаходження у театрі тільки в захисних масках. Дякуємо за розуміння. Чекаємо на зустріч!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "О, Фріда" відбудеться 5 лютого 2022, 18:00, субота в Телетеатр. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+