Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

O'Hamsters

7 березня 2020, 19:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

Тільки вхідний квиток! Для бронювання СТОЛУ необхідно звернутися в МахноПАБ!

Течение багатьох років ми всегда зустрічалі День Святого Патріка концертами по всій Україні - и 2020 рік не стану віключенням!
Все состоится традіційно: Перші дні весни, Махно и вибухово двіж під пісні, Які даже немає СЕНС перераховуваті - бо за 10 років ви всі давно їх Вівче :) Компанію нам складуть брати по оружия и пляшці Kraken Dealz, а такоже юні Столичні панк-рокери Cardinal Birds зі спеціальною програмою до Дня Святого Патріка.

 

Готуйте келиха, брикатися на стаціонар лікуваті печінку и купуйте квитки - 7 березня Побачимось!)

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

O'Hamsters відбудеться 7 березня 2020, 19:00, субота в МахноПАБ. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+