Інформація щодо обмеження масових заходів!

Театр Верим «Очень простая история»

21 березня 2020, 17:00, субота
Перенесення заходу
минула подія

Про подію

ЗАХІД ПЕРЕНЕСЕНО З 21.03 17:00 НА травень (дата уточнюється)
Всі придбані квитки дійсні на нову дату
Повернення до 02.04.20
 
Сюжет вистави спочатку простий і зрозумілий: дві ворогуючі сім'ї, діти, що люблять один одного. Сучасних Ромео і Джульєтту так само переслідують і підстерігають небезпеки. І сталося б непоправне, якби ...

Якби в ситуацію не втрутилися домашні тварини, що живуть на хазяйському дворі. Свиня, Пес, Корова, Кінь і Півень спостерігають за подіями, що відбуваються, намагаються розібратися в складнощах людських відносин і, як можуть, допомагають своїм господарям.

Вистава будується на поєднанні смішних і зворушливих сцен, а незвичайні повороти сюжету не дають можливості розгадати, чим же закінчиться ця, на перший погляд, «дуже проста історія».


Вистава - володар великої кількості нагород різноманітних фестивалів, в їх числі:

- Гран-прі фестивалю прем'єр сезону «Січеславна-2007»;
- Гран-прі міжнародного фестивалю «Добрий театр-2006» (м.Енергодар);
- Гран-прі міжнародного фестивалю «Золотий Витязь-2012» (м.Москва, Росія).

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Театр Верим «Очень простая история» відбудеться 21 березня 2020, 17:00, субота в Палац дітей та юнацтва. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+