Витрачай 1000 грн на концерти та театри з Єпідтримка

Один день Івана Мілліардовіча, або Стакан води 2

Продаж призупинено
минула подія

Про подію

Персонажами і головними героями п'єси, є еліта, своєрідні «вершки суспільства». Вони звикли отримувати від життя все. Але саме життя їх поставила в такі обставини, з яких вибратися не так то просто. Динамічна, ексцентрична, парадоксальна і, якщо говорити без удаваної скромності, смішна комедія, яка ламає стереотипи для головних героїв, дозволяючи побачити в інших - людей, а не «шаблонні образи» суспільства. Тут у персонажів виникає і любов, і зав'язуються дружні відносини. Яскраві образи, непередбачуваний сюжет, гротескне виконання, змусять не тільки сміятися, а й задуматися. А над чим ви дізнаєтеся, коли прийдете до нас на спектакль. У виставі беруть участь провідні артисти театру засл. арт.Украіни Ілона Соляник, засл. арт. Україна А. Голубенко, засл. арт. Україна Арсен Босенко, Володимир Жевора, Анатолій мормишку, Олена Володіна, Анастасія Плахтій, Вікторія Чепурна і ін.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2022 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Один день Івана Мілліардовіча, або Стакан води 2 відбудеться 15 листопада 2018, 18:30, четвер в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+