У звʼязку з воєнним станом частина заходів не відбудуться. Слідкуйте за інформацією на сторінках подій.

Вистава "Один день із 1000 ночей"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Бухарський емірат 18-19 ст. Держава, що існувала на території сучасного Узбекистану, Таджикистану та частини Туркменії. Главою держави є емір, який має необмежену владу над своїми підданими. Візир – права рука еміра, його помічник, який збирає податки з населення, зокрема і податок просто так, керує судом, навіть вміє читати думки свого повелителя, доки той запитає, і зрештою, разом із начальником варти Асланбек розшукує головного ворога – мутника спокою Ходже Насреддіно, головна дійова особа вистави.
 
Ходжа Насреддін – персонаж фольклору ряду народів Середземномор'я, Близького Сходу, жартівник і гострослів, герой тисяч анекдотів переважно на злобу дня – про бідних і багатих, про чиновників та викривальних, що висміюють людські вади – про жадібні та щедрі, хибні. та мудрих. Часто в образі Насреддіна переплітаються риси хитруна і дурниця, мудреця та жартівника. Перші анекдоти про Ходж Насреддіна були записані в імперії Османа в XVI столітті.
 
У нашій гумористичній музичній виставі в полон до еміру (не без допомоги гидкого лихваря Джафара) потрапляє Гюльджан, гарна дочка гончара Ніяза, в яку з дитинства закоханий Ходжа. Гуслія вирушають на допомогу дівчині. Вдаючись до хитрощів і переодягання їм вдається потрапити до палацу короля Бухари.
 
 
Режисер – Володимир Назаров
Диригент - Юрій Бідник
Балетмейстер – Олексій Коваленко
Дата прем'єри - 24 червня 2018

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2023 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Один день із 1000 ночей" відбудеться 26 травня 2023, 18:00, п’ятниця в Дніпровський національний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.