Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Океан Ельзи. День Незалежності

24 серпня 2019, 20:00, субота
Продаж припинено
минула подія

Про подію

  • Вхід з дітьми до 6 років безкоштовний, тільки в сектора і без надання окремого місця!
  • Вхід в фан-зону дозволяється дітям від 6 до 14 років тільки в супроводі дорослих і з заявою дорослих про те, що вони несуть відповідальність (бланки заяв будуть на вході)
День Незалежності з Океаном Ельзи 2019 - в ДНЕПРЕ
24 серпня 2019 "День Незалежності з Океаном Ельзи" відбудеться в Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена".
 
Традиційний великий концерт "Океану Ельзи" до Дня Незалежності України в цьому році відбудеться в Дніпрі. Цей виступ стане першим концертом, який "океани" дадуть після майже річної концертної паузи в рок-форматі.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Океан Ельзи. День Незалежності відбудеться 24 серпня 2019, 20:00, субота в "ДНІПРО-АРЕНА". За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+