Інформація щодо обмеження масових заходів!

Олег Кензов

4 липня 2020, 21:00, субота
Всі квитки продані
минула подія

Про подію

ОБОВ'ЯЗКОВО! Якщо Ви купуєте квиток ЗА СТОЛОМ необхідно звернутися в Bartolomeo для бронювання столу.
 
УВАГА!
Захід проводиться у форматі restaraunt & lounge.
На данний момент продаж fan сектору недуступний.
 
Спiвак, ведучий, автор пiсен, телеведучий "Поп Конвеєр Шоу" (канал "M1"), супер фiналiст шоу "X-Factor - Революцiя" (канал СТБ).
 
На даний момент артист зайнятий написанням нового альбому, а поки ми відпочиваємо під гучні хіти "По кайфу" і "Ракета Бомба Петарда".
 
Bartolomeo Best River Resort заклікає відвідувачів з розумінням ставити до обмежень, встановленими законодавством, та дотримуватись правил безпеки та протіепідемічніх заходів.

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2020 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Олег Кензов відбудеться 4 липня 2020, 21:00, субота в Bartolomeo. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+