Ораторское мастерство для детей

27 травня 2018, 13:30, неділя
Перейти до вибору квитків
Продаж припинено
минула подія
Бронь На касу
72
години
7+

Про подію

Возраст от 7 до 15лет (каждый ребенок работает в группе со своей возрастной категорией)

Все родители знают о том что Ораторское мастерство  помогает идти по жизни уверенней и достойно выходить из любых сложных ситуаций.  

На тренинге  для детей и подростков Включи оратора вашего ребенка обучат красноречиво и уверенно выступать перед любой аудиторией.

В программе тренинга:

3 часа активного обучения (конкурсы, игры и упражнения) Особое внимание на тренинге уделяется работе ребенку с микрофоном, что позволит обрести навыки ведущего и конферансье. Тренинг проводит ведущий шоу программ Вячеслав Поляков. Специальный гость телеведущая Ирина Маловица.
Позвольте вашему ребенку почувствовать себя Лидером!

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Ораторское мастерство для детей відбудеться 27 травня 2018, 13:30, неділя в Trans Force. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+