Заходи ВІДБУДУТЬСЯ у БЕЗПЕЧНОМУ форматі

Вистава "Орфей выходит из дома"

Продаж припинено
минула подія

Про подію

Прем’єра сезону!
 
М.Мішин
«Орфей виходить з дому»
Post-пред-past модернізм
 
Коли світ розколюється навпіл,
тріщина проходить через серце поета.
Г. Гейне
 
Орфей, що втратив Евридику, ось вже сорок років не виходить з дому. Преса та ЗМІ рясніють заголовками: «Орфей - людина чи міф?», «Евридика – пропала чи втекла?» У топі всіх телевізійних каналів свідчення очевидців цієї трагедії. Видавництва кожного тижня отримують вірші, написані Орфеєм.
 
А він – Орфей, всіх поетів поет, співак співаків, знаходиться дома в абсолютній самотності, відповідає на дзвінки Аїда, і мріє про смерть. Хтось каже, що він занадто багато п’є; хтось, що давно помер, а хтось, що бачив Евридику у вікні квартири Орфея. Стати свідком варіацій міфу на основі французької поезії ви зможете 22 вересня у новому творчому просторі театру драми та комедії.
 
 ps. П’єса написана спеціально для нашого театру.
 
 pps. У виставі задіяні принципи сучасного європейського театру: хеппенінг, імерсивність та елементи театру занурення
 
Тому будьте готові до того, що «Орфей виходить з дому».

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2021 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Дніпро.

Вистава "Орфей выходит из дома" відбудеться 22 жовтня 2019, 19:00, вівторок в Дніпровський академічний театр драми та комедії. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+
messenger Масштабна концертна програма